Sosyal Medya Danışmanlığı

Sosyal Medya Danışmanlığı; günlük paylaşımlarla Facebook, Instagram, Twitter gibi öne çıkan sosyal medya mecralarında yerinizi alırsınız. Dinamik Dizayn, sizin adınıza sayfalara gelen mesajlara, yorumlara cevap vererek, sorunları müşteri hizmetleri bölümünüze aktarır. Sosyal Medya analizinizi tutar, aylık olarak raporlar. Hedef kitlenizi tanımlayarak etkili bir reklam çalışması yapar.

 

Sosyal Medya’da sizi konumlandırıyoruz?

En çok tercih edilen 4 büyük sosyal medya sitesinde firmanızın profillerinizi oluşturuyor ve optimize ediyoruz. Kullanıcı sayınızı başlangıç aşamasında talebiniz doğrultusunda arttırabiliyoruz.

Sitenizi Sosyal Medya’ya uygun hale getiriyoruz

Popüler sosyal medya sitelerinin eklenti ve modüllerini sitenize ekleyerek kullanıcıların sosyal medya sitelerinize yönlendiriyoruz. web sitenizi sosyal medya mecraları ile optimize ediyoruz.

Sosyal Medya’da tanınmanızı sağlıyoruz?

Sosyal medya sitelerinde branding çalışması yaparak marka değerinizi arttırıyoruz ve kullanıcı sayınızı başlangıçta yavaşta olsa doğal bir şekilde ve hedefe yönelik şekilde arttırıyoruz.

Sosyal Medya’da paylaşımlar yapıyoruz?

İş alanınız ile ilgili, sayfa kullanıcılarını sıkmadan, ilgi çekici paylaşımlar yapıyoruz. Sizlerin desteği ile uygun kampanyalar yaparak bağlılığı ve devamlılığı sağlıyoruz.

Sosyal Medya takibi

Sizin sayfanızı hergün takibini yapıyor, bununla birlikte rakiplerinizin sayfalarını takip ediyoruz ve gelişmeleri takip ediyoruz.

Sosyal Medya hizmetleri ücretleri için bizimle buradan iletişime geçebilirsiniz