IT Hizmetleri

Bakım Anlaşması

IT Hizmetleri için kurumsal olarak hizmet veren firmamız, hemen hemen her sektörde demirbaş haline gelen bilgisayar sistemlerinin bakım ve destek çözümleri konusunda 7/24 çalışıyor. IT destek ve bakım konusunda profesyonel çözümler sunan ekibimizin her biri uzman olarak çalışmaktadır.
Bütünleşik yönetim sistemlerinden kritik teknik destek çözümlerine ulaşan bakım ve destek paketimizle teknolojik imkanların ölçüsünde IT hizmetleri konusunda birçok çözüm sağlıyoruz.

Şirketlerdeki işletim sistemleri ve bilişim ürünlerinin marka ve modeli ne olursa olsun her zaman destek verecek nitelikteki ekibimizle ihtiyacınız olan tüm desteği veriyoruz. Bilişim sistemlerinin tamamına hakim olan ekibimiz, zaman ve para kaybı yaşamadan ihtiyacınız olan desteği sağlıyor. Tüm marka ve modeller için gözünüzün arkada kalmayacağı çalışmalar Dinamik Dizayn ile çözülüyor.

Sözleşmeli Hizmetler

Uzaktan destek sağlayan ekibimiz, yerinde destek ve telefondan destek imkanıyla kurumsal IT hizmetleri ve bakım hizmetlerini kurumsal çözümlerle gerçekleştirmektedir. Ekstradan personel istihdam ettirmenize gerek kalmadan, profesyonel bir destek ekibi ile çalışma şansı sunan firmamız, en hızlı şekilde teknik, sunucu ve network sorunları ve işlerin devamlılığını engelleyen problemleri çözmektedir.

Sözleşmeli müşterilerimiz için periyodik bakım, veri yedekleme, güvenlik duvarı ve sanallaştırma çözümleri sunarak müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Dinamik Dizayn ile bilişim sistemlerini güvenlik altına alırken, iş kaybı yaşamanıza gerek kalmayacak çözümler alabilirsiniz. Kurumsal altyapı çözümlerimizle her zaman profesyonel destek sunarak sonuç odaklı yaklaşımlar üretiyoruz.

Sektörel bazdaki ihtiyaçlara göre şekillenen birçok projede güvenliğinizi ve sürekliliğinizi sağlamak için sözleşmeli olarak IT departmanınızı oluşturabilirsiniz. Hem ek maliyetler hem de iş gücü açısından hızlı ve net çözümler almak isteyenler iş birliği ilişkimizi tercih ederek karlı çıkabilir.

İnternet Güvenlik Çözümleri

İnternet ve Ağ güvenliğinde, birleşik güvenlik sağlamak için  VPN (IPSec & SSLVPN), İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi ile sıkı şekilde entegre edilen Durum Denetlemeli Güvenlik Duvarı sunmaktadır.
Web Filtreleme araclarımızla 82+kategorilerinde gruplanan milyonlarca URL’ye sahip en geniş URL veri tabanlarından birini sunmaktayız. UTM ve Wi-Fi Araçları yelpazesiyle birlikte bulunan bu araç, zararlı web sitelerine erişimi engellemekte, ve yasal yükümlülüklere ve doğrudan mali zararlara yol açabilen malware, phishing, pharming saldırılarını ve istenmeyen içerikleri önlemektedir.

Sanallaştırma Çözümleri

Bilişim teknolojilerinde günümüzün en önemli vizyonu olarak kabul edilen sanallaştırma teknolojileri birçok şirketin altyapı standardı haline gelmiştir. Günümüzün birçok küresel oyuncusu, yapacakları BT yatırımlarında satın alacakları yazılımların sanal platformlarda çalışma şartını aramaktadır.

Sanallaştırma teknolojileri ile oluşturulabilen esnek ve dinamik çözümler sayesinde geri kazanımların kamu yararına olduğu inancındayız. Bundan dolayı konusunda uzman en personellere sahip Dinamik Dizayn ve  Bilişim, Sunucu ve Masaüstü Sanallaştırma teknolojilerinin yaygınlaşmasında önemli bir rol oynamaktadır.

Ağ Çözümleri

Ağ yönetimi ve güvenliğin , personel desteğine ihtiyaç duymaksızın kendi kararlarını verebilen dinamik sistem ihtiyacını ortaya çıkarmıştır. Büyüyen ve gittikçe karmaşıklaşan veri merkezlerinde performans yönetimi de diğer önemli konulardan biridir. Dağıtık mimari yapıda çalışan kurumların ve kullanıcıların, ağ yapılarında çalıştıkları uygulamalarda karşılaştıkları sorunları aldığımız projelerde sürekli görmekteyiz.

Dinamik Dizayn ve Bilişim olarak, En yeni ve hızlı kurumsal çözümler oluşturarak, ağ bileşenleri de bu teknolojik gelişmelere paralel ilerleme göstererek esnek ve kolay yönetilebilir hale gelmekteyiz.

Sunucu Çözümleri

Dinamik Dizayn ve Bilisim Sistemleri olarak müşterilerimizin ihtiyacı olan sunucu ürünlerinin satış, entegrasyon ve servis hizmetini sağlamaktayız. Proje sürecinde marka bağımsız çözümler sunarak oluşturduğumuz donanım konfigürasyonları ile projelerimizi gerçekleştiriyoruz. İlgili projeye doğru ürün konumlandırılması, ürün ve çözüm entegrasyonunun en doğru şekilde sağlanmasını , müşterilerimizin sorunsuz bir şekilde alım ve entegrasyon süreçlerini tamamlamalarını amaçlıyoruz.

Giriş seviyesi olarak nitelendirilebilecek tek soketli sunucu sistemlerinden 8 işlemci soketine sahip sistemlere kadar; raf tipi, blade, tower yapıda ürünler kullanarak projeler oluşturmaktayız. AMD, Intel tabanlı her tür sunucu ürününün konfigürasyonunu, satışını, servisini müşterilerimize sağlamakdayız