SEO Danışmanlığı

SEO Danışmanlığı bir şirket için çok önemli bir aktivitedir. Türkiye İstatistik Kurumunun son yapılan araştırmasına göre Internet üzerinden alışveriş yapanların oranı sadece bir yılda %24’ten %30’a çıktı. Bu demek oluyor ki potansiyel müşterileriniz internette dolaşıyor, araştırıyor, alışveriş yapıyor ve bu her geçen gün artıyor. Bu müşterilere ınternet aracılığıyla en verimli (reklamlara yüzbinler harcamadan) şekilde ulaşmak SEO yöntemiyle oluyor çünkü doğal olarak Google birinci sayfada anahtar kelimenizde çıkarak potansiyel müşterilerinizi site sayfanıza ulaştırıyorsunuz.

SEO hizmeti alıp Google sıralamasında yükselmek çok önemli bir fırsattır. Mesela ayda 1,000 arama yapılan bir kelimede Google’da birinci sırada olsanız, araştırmalara göre yaklaşık 500 kişi sitenize tıklayacak. Bunlardan %10’u sizin sunduğunuz ürün veya hizmeti cazip bulup gerçek müşteri olsalar bu ayda 50 ekstra müşteri demektir. Ayda 50 müşterinin size kazandıracağı satışları ve karı düşünün, ki bu sadece bir kelime’de yapılan SEO çalışmasıyla ulaşılan sonuç!

Kurumsal SEO danışmanlığı daha çok müşteriye ulaşmak için eşi olmayan, getiri potansiyeli çok yüksek bir hizmettir. Rakipleriniz yüksek kurumsal SEO bütçeleriyle Google sıralamasında ilerleyip müşterilere sizden önce ulaşırken siz izleyici olarak kalmak istemezsiniz. Doğru SEO hizmeti almak bir şirket için önemli bir stratejik karardır. Bizim gibi profesyonel seo danışmanı ile çalışarak hedeflerize uygun SEO paketi ile hızlı ve kolayca daha çok müşteriye ulaşacaksınız.